VIDEO

Video Zespołu Concret

Polecamy Video z występów na żywo, najlepszych zespołów weselnych jak Concret oraz ShowTime.

Polecane Filmy Zespół muzyczny CONCRET:

  Łzy-Życie jest piękne:     https://youtu.be/sOErOrO8U3Q   

 Mama Marija-Concret :    https://youtu.be/UzaDvYpwPi0   

  Winko pije – CONCRET    https://youtu.be/4Igsk–VeRc     

 Miłość w Zakopanem-Sławomir     https://youtu.be/_uCIt_znUAs      

 Super-Mix-weselny-Góralski-Concret      https://youtu.be/tw72lEskCyI     

 Cheri cheri Lady-Modern talking-CONCRET       https://youtu.be/XVFoZczq0nk    

Polka weselna – Skowroneczek – CONCRET      https://youtu.be/N5kptR9SjBQ     

Łzy-Życie jest piękne

Winko pije – CONCRET

Miłość w Zakopanem-Sławomir

Ma ma Marija-Concret

 Super-Mix-weselny-Góralski-Concret

 Cheri cheri Lady-Modern talking-CONCRET

 Polka weselna – Skowroneczek – CONCRET

Wesele o Dj czy orkiestra ?
Wykonawca na weselu jest jedną z najważniejszych rzeczy, które wpływają na udaną zabawę weselną. Dlatego tak istotne jest, by wpasować się w klimat gości weselnych, preferencję i ich oczekiwania.
 
Udane wesele powinno trwać do białego rana, a goście weselni ani poprzez chwilę nie powinni zaznać nudy podczas hucznej zabawy. Młoda Para częściej staje przed kłopotem – kogo wybrać na wesele – DJ czy orkiestrę? Nie jest to łatwy wybór. Dlatego trzeba analizować wszystkie za i przeciw, aby podjąć odpowiednią decyzję.
 
DJ, wodzirej na wesele
DJ odtwarza muzykę w oryginalnych wersjach i wykonaniach, co dla wielu gości weselnych będzie dodatkowym wyróżnikiem. DJ na wesele jest w stanie spełnić każdą muzyczną zachciankę, jeżeli już któryś z gości sobie zażyczy. Nie potrzebuje także za długich przerw w trakcie pracy.
 

Do największych zalet DJ zaliczamy muzyczną dostępność oraz dodatkowo niższy koszt usługi od orkiestry. Trzeba się przygotować na komentarze co to za wesele, bez orkiestry´, zwłaszcza od starszych gości tj. babcia czy ciocia.   DJ na wesele jest zdecydowanie lepszym wodzirejem niż skład, z całą pewnością szybciej podłapie kontakt z gośćmi weselnymi. Z drugiej strony, wykonawca puszczana przez DJ nigdy nie zastąpi gitary elektrycznej, czy saksofonu.     Zespół na wesele 1-szy plus, który nasuwa się każdemu na koncepcja to - muzyka na żywo! Tak, zdecydowanie robi toefekt wow´ na weselnym parkiecie. Orkiestra muzyczny na wesele ma jednakże ewidentne ograniczenia. Nawet najbardziej utalentowana team nie zagra wszystkich kawałków, o które może poprosić sama Para Młoda albo goście weselni.
 
Skład na weselu wymaga regularnych przerw ze względu na to, że gra na żywo i potrzebuje regeneracji. W tej chwili duża różnica w cenniku DJ, a orkiestry powoli się zaciera – jednakże, nadal zespół muzyczny będzie kosztował Nas więcej.
 
Im bardziej sławny kapela, tym bardziej może nas rozczarować´ tzn. będzie chciał się zilustrować z najlepszej strony, grając niesłychanie ambitne kawałki muzyczne, które się bardzo wspaniale słucha, niemniej jednak nie w każdej sytuacji sprawdzą się bardzo podobnie dobrze na parkiecie.   Bez względu, na jaką oprawę muzyczną zdecyduje się Para Młoda to najważniejsze, by nie sugerować się tylko opinią znajomych, gdyż to co podoba się im, nie oznacza, że spełni nasze oczekiwania muzyczne.   Decydując się na zespół na wesele, pamiętajcie aby przy podpisaniu umowy podkreślić, że nie życzycie sobie grania z playbacku. Ważna uwaga, by z dużą dokładnością ustalić zamysł muzyczny tzn. piosenkę na 1-szy taniec, podziękowania dla rodziców, czy w momencie podania tortu weselnego.   WybórDj, czy orkiestra` nie jest łatwy, dlatego na spokojnie, z dużym dystansem Para Młoda musi przeanalizować wszystkie plusy i minusy każdej decyzji.
 
 

Przesądy weselne – o czym warto pamiętać?
Przesądy weselne – o czym warto pamiętać
Pamiętajmy, że nawet jeśli należymy do grona bardzo przesądnych osób, na niektóre sprawy po prostu nie mamy wpływu – nawet jeśli bierzemy ślub letnią porą, nikt nie zagwarantuje nam, że będziemy mieć słoneczną pogodę – a deszcz, zgodnie z przesądami ślubnymi, oznacza pecha. Skoncentrujmy się na tych problemach, o które możemy zadbać, na przykład na tym, żeby nasz wybranek suknię ślubną zobaczył dopiero w dniu ślubu.
http://cialisdiscount.net/
 
Podsumowanie
Przesąd ślubny to jedynie przesąd i to, czy małżeństwo będzie udane zależy wyłącznie od pary młodej – jeśli nowożeńcy darzą się uczuciem i zaufaniem to zapewne buty panny młodej z odkrytymi piętami tego nie zmienią. Wręcz jeśli jesteśmy ogromnie przesądni, nie panikujmy zbyt mocno, gdy któryś z przesądów weselnych zostanie pominięty i cieszmy się tym magicznym w pewnych sytuacjach, jaki są przygotowania do ślubu oraz sam ślub.Polecany zespół muzyczny na wesele-Concret.