روش های بازاریابی تلگرام قسمت اول

access_time 5 مارس 2018 آموزش دیجیتال مارکتینگ
account_box نوشته شده توسط Telegram Center remove_red_eye 276

روش های بازاریابی تلگرام قسمت اول

 

1- کانال بسازیم یا گروه ؟

روش های بازاریابی تلگرام ! سوالی که قبل از هرکاری در تلگرام ممکن است به ذهن شما خطور کند این است!

اولین سوالی که قبل از شروع به کار در تلگرام به ذهن شما خطور میکند این است که گروه ایجاد کنم یا کانال ؟ پاسخ روشن است , کانال !

زیرا کانال ها و گروه ها هر کدام برای اهداف خاصی ایجاد شده اند.زمانی که هدف شما فروش محصولات است ایجاد گروه میتواند با اسپم فراوانی همراه شده و کاربران را آزار دهد. همان طور که می دانید مدیریت گروه تلگرامی به هیچ وجه آسان نیست و ممکن است برندینگ شما رو برای همیشه نابود کند.

این را فراموش نکنید که هدف شما فروش محصولاتتان در تلگرام استو برخی از کسب و کار ها با اهداف دیگری مانند برندینگ , افزایش ترافیک , … وارد این عرصه میشوند که استفاده از استراتژی ها برای شما ممکن است پاسخ ندهد!

2- معرفی خلاقانه کانال تلگرام

ارایه توضیحات کامل و خلاقانه در معرفی کانال تلگرام شما و عضو گیری آن تاثیر بالایی دارد.

اگر به رفتار افراد هنگام عضو شدن در کانال های تلگرامی توجه کنید خواهید فهمید که بلافاصله بعد از عضویت در کانال به بخش توضحیات کانال خواهند رفت پس شما به عنوتن مدیر کانال با توجه به محدودیت در تعداد کاراکترهای در نظر گرفته شده در قسمت توضیحات باید یک توصیف کوتاه و البته جذاب در مورد کسب و کارتان ارایه کنید.این محدودیت کاراکتر باعث میشود شما متون خلاقانه ترین و بهترین توضیحات را در آن بخش ارائه کنید.روش های بازاریابی تلگرام

3- جذاب باشید

در تولید محتوای کسب  و کارتان جذاب باشید و از پست های با گرافیک جذاب استفاده کنید.

در روش های بازاریابی تلگرام برای تولید محتوای خود از تصاویر با کیفیت و جذاب به لحاظ گرافیکی استفاده کنید همچنین در نظر داشته باشید که کیفیت تصاویر , ارایه توضیحات کامل و درست و قیمت محصول در محتوای خود درج نمایید.