روش های بازاریابی تلگرام قسمت دوم

access_time 6 مارس 2018 آموزش دیجیتال مارکتینگ
account_box نوشته شده توسط Telegram Center remove_red_eye 232

روش های بازاریابی تلگرام قسمت دوم

در روش های بازاریابی تلگرام قسمت دوم میپردازیم به 4 نکته مهم که با ما همراه باشید.

4- تناسب محتوا

بسیاری از افراد که کانال تلگرامی برای کسب و کار خود راه اندازی میکنند این موضوع را رعایت نمیکنند .

با توجه به اینکه هدف شما فروش محصولتان است پس استراتژی درستی از فعالیت در کانالتان داشته باشید.بسیاری از افراد بعد از ایجاد کانال برای جذب دنبال کنند با ارسال پست های مناسبتی , فان و خبری به فعالیت میپردازنندو لحاظ روانی و هم به لحاظ استراتژی فروش کار اشتباهی است.

وقتی کاربر با هدف خواندن پست های فان وارد کانال شما می شود و سپس پست های فروش مشاهده میکند , حس خوبی به کانال شما نخواهد داشت.همچنین ارسال پست هایی با موضوعات مختلف باعث می شود که کانال شما یکنواخت شود.

روش های بازاریابی تلگرام

5- اسپم ممنوع

علت اصلی ریزش اعضای کانال شما ارسال پست های مکرر و اسپم است.

از ارسال محتوای اسپم و زیاد پرهیز کنید بلکه به ارایه محصولاتتان و درج توضیحات و راهنمایی کاربران به سایت جهت خرید بپردازید.

6- پاسخ گو باشید

کسی که با شما از طریق کانال تلگرامتان آشنا شده انتظار دارد از همین طریق نیز به سوالاتش پاسخ داده شود  , پس لطفا در دسترس باشید.

یکی از مشکلاتی که کانال تلگرامی دارد این است که به صورت یکطرفه ایجاد شده , شما به عنوان مدیر کسب و کارتان میتوانید علاوه بر لینک دادن به مشتریان به سایت , به کمک یوزر نیم خود را در قسمت توضیحات کانال درج کنید.

 

7- تبلیغ کنید

مطمئن باشید بدون تبلیغ کسی از وجود کانال شما باخبر نخواهد شد پس تا میتوانید تبلیغ کنید.

در روش های بازاریابی تلگرام هرچهقدر هم محتوای تولید شده توسط شما مفید و دارای کیفیت مناسبی باشد در صورتی که دیده نشود عملا وقت خود را هدر داده اید , پس تبلیغ کنید.

ابتدا لیستی از کانال هایی که در حوزه ی کاری شما فعالیت میکنند یا ممکن است بازار هدف شما را تشکیل دهند آماده کنید سپس با تبلیغ در این دست کانال ها نسبت به معرفی خود اقدام کنید.