روش های تبلیغات در تلگرام قسمت اول

access_time 15 مارس 2018 روش های تبلیغات در تلگرام قسمت اول
account_box نوشته شده توسط Telegram Center remove_red_eye 259

روش های تبلیغات در تلگرام قسمت اول

افزایش ممبر از طریق ادد اجباری

در این روش افرادی که به کانال اضافه می شوند، از این موضوع خبری ندارند و پس از اینکه اولین پست را در کانال خود منتشر کردید، متوجه شده و در صورتی که نیازی به کانال شما نداشته باشند از آن خارج میشوند و در غیر اینصورت در آن میمانند. این سرویس برای کانال های فروشگاهی و کانال های با موضوع تخصصی پیشنهاد نمیشود.

افزایش ممبر از طریق نوتيفيكيشن

در این روش با ارسال متن و عکس معرفی کانال شما، مانند یک تراکت الکترونیکی، افراد از وجود کانال شما با خبر خواهند شد و در صورتی که علاقه یا نیازی به کانال شما داشته باشند به عضویت کانال شما در می آیند. تا زمانی که تعداد اعضای مورد نظر شما جذب نشده باشد، ارسال تبلیغات ادامه خواهد داشت. با خرید این پکیج، یک فایل ویدئویی ۲۲ دقیقه ای مشاوره در زمینه تلگرام به ارزش ۴۸ هزارتومان، به رایگان به شما تعلق خواهد گرفت.
در این روش ، افراد عکس و متن تبلیغاتی از شما نخواهند دید و تنها چیزی که میبینند اسم کانال شما خواهد بود و درصورتی که کانال شما برایشان جذاب باشد یا نیازی به آن داشته باشند، انتخاب میکنند که به عضویت کانال شما در آیند. بنابراین درصورتی که نام کانال شما کلیت کانال شما را بیان میکند، این سرویس میتواند به شما کمک کند. این پکیج مانند پکیج “های راکت” شامل فایل مشاوره نخواهد شد و صرفا سرویس افزایش عضو میباشد.

ارسال تبلیغات از طریق نوتیفیکیشن

 تبلیغات نوتیفیکیشن ، یک پیام تبلیغی است که بر روی گوشی های اندرویدی پدیدار میشود. در این روش، تبلیغ شما با هدفمندی هرچه بیشتر توسط یک اپلیکیشن که روي تلفن همراه كاربر نصب شده است برای وی نمایش داده می شود.