روش های تبلیغات در تلگرام قسمت دوم

access_time 9 آوریل 2018 روش های تبلیغات در تلگرام قسمت اول
account_box نوشته شده توسط Telegram Center remove_red_eye 198

روش های تبلیغات در تلگرام قسمت دوم

افزایش ممبر واقعی از طریق پکیج طلایی 

در این روش استفاده از نوتیفیکیشن،پاپ آپ،ادد اجباری میشود.در ادامه به بررسی تک به تک تبلیغات در تلگرام قسمت دوم  میپردازیم.

افزایش ممبر آفلاین تلگرام

 افزایش ممبر آفلاین تلگرام مخصوص کانال و گروه , در این روش کاربرانی که به صورت آفلاین هستن به گروه یا کانال شما اضافه میشوند تا تعداد نفرات کاربران شما در کانال تلگرام و گروه تلگرام بیشتر دیده شود. این روش فقط جنبه ی نمایشی دارد و کاربرانی که قصد دارند وارد کانال شوند تعداد نفرات را بیشتر دیده و برای ورود به کانال تلگرام و گروه تلگرام اشتیاق بیشتری پیدا میکنند.

افزایش لایک تلگرام (نظر سنجی)

افزایش لایک تلگرام (نظر سنجی) , در کانال های تلگرامی که شما میتوانید نظرسنجی ارسال کنید جهت افزایش لایک خودکارمیتوانید از این سیستم استفاده کنید.در کانال تلگرام که با استفاده از بات های نظر سنجی , شما میتوانید نظر سنجی در مورد یک موضوعی انجام بدید , کاربران میتوانند با لایک گزینه مورد مورد نظر خود را انتخاب کنند. در روش افزایش لایک تلگرام بازدهی لایک و نتایج نظرسنجی شما بالا میرود تا کاربر واقعی ترغیب شود تا در نظر سنجی شرکت کند.این روش بهترین روش برای معیار کاربران از نظر روانشانسی و آنالیز بازار فروش میباشد.

افزایش بازدید پست تلگرام

در روش افزایش بازدید پست تلگرام 50 الی 100 پست آخر مطلب شما در گروه ها و کانال های متفاوت ارسال  میشود و بازدید مطلب شما به افزایش پیدا میکند, این کار باعث میشود کاربرانی که وارد کانال شما میشوند حس کنند تمامی کاربران عضوی که در کانال دارید فعال هستند و  مطالب شما را دنبال و با دوستان خود به اشتراک میگذارند.این کار باعث افزایش بازدهی کانال تلگرام شما شده و کاربران بیشتری تمایل به ماندن در کانال شما نشان میدهند چون از نظر کمی مطلب شما بازدید بالایی برای کاربر نشان میدهد.