تاثیر طراحی گرافیک در دیجیتال مارکتینگ

access_time 20 آوریل 2018 تاثیر طراحی گرافیک در دیجیتال مارکتینگ
account_box نوشته شده توسط Telegram Center remove_red_eye 127

تاثیر طراحی گرافیک در دیجیتال مارکتینگ

در دنیای کسب و کار حرف اول را طراحی گرافیک میزند , چون شما در نگاه اول اگر یک چیزی زیبا باشد خود به خود شیفته ی آن میشوید. طراحی گرافیک نشانه هویت برندینگ شماست , اگر میخواهید در کسب و کار خود برند شوید باید دارای طراحی گرافیکی اختصاصی با رنگ سازمانی باشید.

تاثیر طراحی گرافیک در دیجیتال مارکتینگ

در فضای کسب و کار وب اولین قدمی که شما باید در محتوای خود بردارید , طراحی گرافیکی مطالب شماست . اگر شما یک سایت شرکتی طراحی سایت داشته باشید , اگر طرح آن به صورت اختصاصی خود شما نباشد مشتری خود را از دست داده اید! چون اگر مشتری از طراحی سایت شما رضایت کافی داشته باشید سفارش خود را جهت راه اندازی سایت ثبت میکند و گرنه دنبال یک شرکت طراحی سایتی با طراحی اختصاصی و گرافیکی بالا میگردد تا کار خود را به آن شرکت واگذار کند.

در دنیای کسب و کار محتوا , پاداش هست!

این عنوان را در مطالب قبلی نیز ذکر کردم , اگر شما محتوای اختصاصی دارید و در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام , فیسبوک و در کانال تلگرام نشر میدهید باید یک تصویر اختصاصی برای آن طراحی کنید چرا که اولین جذب کننده کاربران شما محتوای خوب با گرافیک بالاست ! اگر تصویر از اینترنت برداشته و آن را کپی کنید این جذابیت مطلب را از دست خواهید داد !

اگر محتوای شما از یک شهری توصیف میکنند بهتر است تصاویر اختصاصی فتوگرافی شده خود را در آن مطلب ارسال کنید و یا اگر میخواهید از اینستاگرام کاربران خود را به کانال تلگرام جهت عضویت دعوت کنید بهتر است یک کاور اختصاصی گرافیکی در فتوشاپ طراحی کنید و آدرس پیج اینستاگرامی خود را در آن قرار دهید.

در طراحی کاور های تلگرام و اینستاگرام سعی کنید از رنگ بندی و المان های خاص اختصاصی استفاده کنید تا وقتی کاربر وارد کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام شما میشود خود به خود پیج یا کانال شما را دنبال کند.