آموزش توسعه کسب و کار در اینستاگرام

access_time 18 آوریل 2018 آموزش توسعه کسب و کار در اینستاگرام
account_box نوشته شده توسط Telegram Center remove_red_eye 128

آموزش توسعه کسب و کار در اینستاگرام

یکی از بهترین روش ها در توسعه کسب و کار فعالیت در شبکه های اجتماعی هست , 3 شبکه اجتماعی اینستاگرام , فیسبوک و توییتر بیشترین بازدید را در ایران دارند. فعالیت در اینستاگرام ملزم به داشتن یک صفحه اختصاصی کسب و کار میباشد.

آموزش توسعه کسب و کار در اینستاگرام

مراحل توسعه کسب و کار در اینستاگرام

1- ایجاد یک صفحه اختصاصی با شماره موبایل یا ایمیل واقعی

2- قرار دادن لوگوی کسب و کار در پروفایل صفحه

3- پر کردن بخش Bio

در این قسمت شما باید توضیحاتی از کسب و کار خود , شماره تماس ها و لینک سایت یا کانال تلگرام خود را بنویسید  تا کاربری که صفحه شما را مشاهده میکنده کاملا قانع  شروع به فالوو کردن ( دنبال کردن ) صفحه کسب و کار شما کند.

4- ارسال مطب واقعی

در مرحله اولیه شما باید مطالب اختصاصی جذاب ارسال کنید تا صفحه خالی دیده نشود تا بتوانید فالوور های بیشتری جذب کنید.مطالب ارسالی باید شامل عنوان مطلب , تگ گذاری هدفمند و میشن(Mation) خود صفحه باشد تا کاربران بتوانند محتوای متنی و موضوعی مطلب را بهتر درک کنند.

5- جمع کردن فالوور

شما باید بازار هدف خود را انتخاب و شروع به فالوو کردن افراد مرتبط با کسب و کار خود کنید , حتما صفحه خود را به صورت عمومی Public قرار داده تا کاربران محصولات و صفحه شما را مشاهده کنند تا در صورت پسند صفحه شما را فالوو کنند.بهترین راه برای جمع کردن فالوور واقعی استفاده از ربات های هوشمند هست که بعدا به بررسی آنها میپردازیم.

6- استوری گذاری

به صورت منظم هر روز یک استوری با محتوای جذاب ارسال و کاربران را برای مشاهده مطلب در سایت ترغیب کنید!

7- ارتقائ صفحه به نسخه تجاری

صفحه خود را با اکانت فیس بوک به نسخه تجاری تبدیل کنید تا از امکانات بیشتری استفاده کنید.

8- تبلیغات در اینستاگرام

بعد از رونق صفحه و بالا رفتن تعداد فالوور ها , کسب و کار خود را در صفحات پر بازده با ویدئو و تصاویری مطرح و معرفی کنید و لینک صفحه خود را در پایین تبلیغ قرار دهید.