آموزش دیجیتال مارکتینگ قسمت اول

access_time 12 آوریل 2018 آموزش دیجیتال مارکتینگ
account_box نوشته شده توسط Telegram Center remove_red_eye 71

از سری آموزش های سامانه تلگرام سنتر این بار میپردازیم به آموزش دیجیتال مارکتینگ قسمت اول به نکات حرفه ای میپردازیم و تجربیات خود را در این فیلد با شما به اشتراک میگذاریم.

آموزش حرفه ای بازاریابی دیجیتال قسمت اول

1- راه اندازی سایتی

در بازاریابی دیجیتال اولین قدم داشتن یک وبسایت مناسب، کارا و البته کاربردی است که نیازهای شما و کاربرانتان را برطرف نماید. یک وبسایت خوب میبایست غیر از زیبایی ، امکانات و سئو و ایده مناسبی نیز داشته باشد. قبل از هر اقدامی مشاوره با کارشناسان در این ضمینه را فراموش نکنید.داشتن ایده ی تکراری رونق کسب و کار شما را کمی کم رنگ خواهد کرد! اگر موضوع کسب و کار شما در دنیای اینترنت تکراری باشد شما باید تمامی نکات ضعف و قوت رقیب های خود را آنالیز کنید و از آنها بهتر باشید تا کاربران آنها را به سمت کسب و کار اینترنتی خودتان بکشانید.

 

آموزش حرفه ای بازاریابی دیجیتال قسمت اول

2-تولید محتوای اختصاصی

گام دوم در آموزش حرفه ای بازاریابی دیجیتال قسمت اول , تولید محتوای جذاب برای مخاطبانتان است، از نحوه کار با محصولات گرفته تا خدمات پس از فروش و… فقط یک نکته را یادآور میشوم که لطفا کپی نکنید!

این را نیز خاطر نشان شوم که در هر کسب و کار اینترنتی موفقی محتوا پاداش هست!
بارها دوستان و مشتریان میفرمایند که امکان تولید گرافیکی محتوا برایشان میسر نیست، بنده عرض میکنم که حتی شده به صورت آماتور تولید محتوا کنید اما اثر متعلق به خود شما باشد، در اینصورت مخاطب شما را واقعی تر تصور میکند و اعتماد بیشتری به شما خواهد داشت.
سعی کنید محتوا را به نحوی ایجاد کنید که مخاطب به مطالعه آن ترغیب شود.

اگر محتوای شما خوب باشید نیاز نیست شما کاربر را برای دنبال کردن خود دعوت کنید , چون آنها به صورت خود به خود شما را دنبال خواهند کرد و این کار باعث میشود بازدهی کسب و کار شما افزایش پیدا کند و شما علاقه ی بیشتری به رونق کسب و کارتان پیدا میکنید.